Video Editor / Motion Designer

Dobre usługi powstają w sprawnych zespołach projektowych.

Nasze składają się z reprezentantów różnorodnych specjalizacji, takich jak: technologie internetowe i mobilne, dietetyka, psychologia, projektowanie, UX, marketing, zarządzanie projektami.

Tworząc oraz dzieląc się internetowymi rozwiązaniami dietetycznymi oraz motywacyjnymi, zmieniamy nawyki wielu tysięcy ludzi i pomagamy dokonywać mądrych wyborów żywieniowych na ponad 10 rynkach europejskich.

Aktualnie szukamy do działu marketingu:

Poznań, wielkopolskie (praca w biurze na Grunwaldzie)
DietLabs Sp. z o.o.

Aparatem posługujesz się równie dobrze, co takimi aplikacjami pakietu Adobe, jak After Effects, Premiere, Photoshop i Illustrator? Wolisz spędzać czas na Vimeo, niż na Facebooku? Na świat patrzysz przez pryzmat złotego podziału, a przy tym chcesz pracować w miejscu, w którym cenimy zaangażowanie i inicjatywę?

Zakres obowiązków:

  • produkcja video głównie pod internet
  • nagrywanie, montaż, obróbka graficzna
  • tworzenie animacji i montaż filmów na potrzeby social media, działań ppc, mobile

Jeżeli:

  • masz co najmniej roczne doświadczenie na podobnym stanowisku lub udokumentowane doświadczenie amatorskie w tworzeniu materiałów video
  • znasz pakiet Adobe (After Effects, Premiere, Photoshop) w stopniu wystarczającym do swobodnej pracy
  • potrafisz operować kamerami rejestrującymi obraz oraz sprzętem dźwiękowym
  • znasz na poziomie komunikatywnym język angielski
  • i uwaga, banał – masz wysokie wymagania względem własnej pracy

Dodatkowym atutem będzie umiejętność:

  • przygotowania materiałów pod druk
  • retuszowania zdjęć portretowych

Oferujemy:

  • pracę przy projektach (w tym Diet & Training by Ann – dieta i treningi Anny Lewandowskiej), które docierają codziennie do setek tysięcy osób i realnie wywierają wpływ na ich życie
  • możliwość wdrażania własnych pomysłów – jesteśmy zwinną firmą, szybko wdrażamy nowe rozwiązania
  • wynagrodzenie adekwatne do umiejętności
  • firmowy catering, owoce, witaminy
  • kartę Multisport
  • okazjonalną pracę zdalną
  • pracę w nowoczesnym i wygodnym biurze w centrum Poznania
  • codzienną wymianę wiedzy z doświadczonymi marketerami i projektantami
  • więcej o tym, dlaczego warto pracować w DietLabs przeczytasz tutaj
  • last but not least – jeśli chcesz rozwijać się w obszarze marketingu w internecie, DietLabs jest idealnym miejscem. Nasza firma powiązana jest kapitałowo ze Sprawny.Marketing oraz MaxROY.com, dlatego masz nieograniczony dostęp do najnowszej wiedzy (szkolenia, konferencje, prenumerata Magazynu Sprawny.Marketing, wewnętrzna międzyfirmowa grupa dyskusyjna, międzyfirmowe spotkania i wymiana doświadczeń i pomysłów). Ścieżka szkoleń już na Ciebie czeka!

Chcesz zobaczyć, kto pracuje w DietLabs? Kliknij tutaj.

Poniżej możesz wysłuchać wywiadu z Tomkiem Frontczakiem – Head of Marketing w DietLabs (a także założycielem SprawnyMarketing.pl i współzałozycielem Agencji MaxROY.com).

Zainteresowany / Zainteresowana? Swoje CV oraz portfolio wyślij na adres wojciech@dietlabs.pl wpisując w tytule maila “Video Editor / Motion Designer”

Wywiad z Tomkiem Frontczakiem, Head of Marketing w DietLabs: