Trener z biegłą znajomością języka angielskiego

Oferujemy skalowalne, wysoce zindywidualizowane rozwiązania cyfrowe w dietetyce, fitness i motywacji, które polepszają jakość życia naszych klientów. Nasza aplikacja Diet and Training by Ann uzyskała ponad 3 miliony ściągnięć i jest najpopularniejszą aplikacją dietetyczno – treningową w Polsce. Zostaliśmy wyróżnieni m.in. przez Apple prestiżowym znakiem App of the Day.

Nasz zespół składa się ze specjalistów wielu branż, których łączy wspólna misja – pomoc ludziom poczuć radość                     w prowadzeniu zdrowego stylu życia.

Aktualnie poszukujemy trenera z biegłą znajomością języka angielskiego.

Zakres obowiązków:

  • tworzenie koncepcji planów treningowych
  • testowanie planów treningowych
  • tworzenie opisów do nagranych ćwiczeń
  • wprowadzanie poprawek programów treningowych po wykonanych testach
  • działania koncepcyjne związane z nagraniami i premierami treningów
  • przygotowania związane z nagraniami, np. przygotowanie stroju, sprzętów, przygotowanie planu nagrań i listy ćwiczeń
  • tworzenie listy z nazwami plików video po nagraniach
  • pilnowanie procesu tworzenia programu treningowego i tworzenie zadań dla innych działów, np. kompresja audio, video, tworzenie miniatur itp.

Wymagania:

  • wiedza z zakresu fitness i siłowni poparta wykształceniem lub certyfikatami
  • znajomość języka angielskiego, w szczególności nazewnictwa związanego z siłownią i fitnessem (na poziomie minimum B2)
  • dyspozycyjność od poniedziałku do piątku
  • zadaniowe podejście do pracy
  • komunikatywność i umiejętność pracy w zespole
  • kreatywność i zaangażowanie
  • umiejętność pracy przy komputerze przy jednoczesnym zamiłowaniu do aktywnego trybu życia

Co oferujemy?

  • pracę przy projektach, które są używane przez dziesiątki tysięcy osób i wywierają wpływ na ich życie
  • możliwość wdrażania własnych pomysłów
  • współpracę ze specjalistami z różnych dziedzin i atmosferę pracy opartą na dzieleniu się wiedzą
  • codzienne obiady na koszt firmy lub dostawę zdrowych przekąsek wprost pod twoje drzwi
  • kartę Multisport
  • lekcje języka angielskiego dostosowane do twojego poziomu
  • prenumeratę czasopisma Sprawny Marketing
  • pracę w komfortowym biurze w centrum Poznania (w czasie pandemii zdalnie)

Prześlij nam swoje CV na adres: jobs@dietlabs.pl

“Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).”.