Social Media Junior z językiem czeskim

Dobre usługi powstają w sprawnych zespołach projektowych. Nasze składają się z reprezentantów różnorodnych specjalizacji, takich jak: technologie internetowe i mobilne, dietetyka, psychologia, projektowanie, UX, marketing, zarządzanie projektami.

Tworząc oraz dzieląc się naszymi internetowymi rozwiązaniami dietetycznymi oraz motywacyjnymi, zmieniamy nawyki wielu tysięcy ludzi i pomagamy dokonywać mądrych wyborów żywieniowych na kilku rynkach.

Aktualnie szukamy do działu marketingu:

Social Media Junior
DietLabs Sp. z o.o.

Praca zdalna lub w biurze
Zakres obowiązków:

  • współpraca z influencerami na rynku czeskim: Instagram, blogi, YouTube przy marce 3D Chili
  • szukanie nowych influencerów do współpracy
  • korespondencja z influencerami
  • dokumentowanie i weryfikowanie podjętej współpracy

Jeżeli:

  • znasz język czeski oraz polski
  • traktujesz media społecznościowe, jak swoje naturalne środowisko
  • wiesz, kto jest na topie w blogosferze, vlogosferze, na FB, Instagramie, Snapchacie i YouTube (a jak nie, to chętnie się doszkolisz ;))
  • tematyka zdrowego stylu życia nie jest Ci obca
  • interesujesz się marketingiem internetowym
  • jesteś chętna/y do zdobycia cennego doświadczenia
  • i uwaga, banał – masz wysokie wymagania względem własnej pracy

Oferujemy:

  • pracę przy projektach, które są używane przez dziesiątki tysięcy osób i wywierają wpływ na ich życie
  • możliwość wdrażania własnych pomysłów – jesteśmy zwinną firmą, szybko wdrażamy nowe rzeczy
  • wynagrodzenie adekwatne do umiejętności
  • firmowy catering, orzechy, owoce, witaminy (praca w biurze)
  • pracę w nowoczesnym i wygodnym biurze w centrum Poznania
  • więcej o tym dlaczego warto pracować w DietLabs przeczytasz tutaj
  • last but not least – jeśli chcesz rozwijać się w obszarze marketingu w internecie, DietLabs jest idealnym miejscem. Nasza firma powiązana jest kapitałowo ze Sprawny.Marketing oraz MaxROY.com, dlatego masz nieograniczony dostęp do najnowszej wiedzy (szkolenia, konferencje, prenumerata Magazynu Sprawny.Marketing, wewnętrzna międzyfirmowa grupa dyskusyjna, międzyfirmowe spotkania i wymiana doświadczeń i pomysłów). Ścieżka szkoleń już na Ciebie czeka!

Chcesz zobaczyć, kto pracuje w DietLabs? Kliknij tutaj.
Poniżej możesz wysłuchać wywiadu z Tomkiem Frontczakiem – Head of Marketing w DietLabs (a także założycielem SprawnyMarketing.pl i współzałozycielem Agencji MaxROY.com).

Swoje CV (ze zdjęciem) lub link do uzupełnionego LinkedIn wyślij na adres mateusz.paszkiewicz@dietlabs.pl wpisując w tytule maila “Social Media Junior – CZ”

Wywiad z Tomkiem Frontczakiem, Head of Marketing w DietLabs: