Project Owner/Project Manager

Chcesz rozwinąć swoje kompetencje w zakresie zarządzania projektami? Pracować na międzynarodowych rynkach przy autorskich projektach, na które będziesz miał realny wpływ?

Naszym flagowym projektem jest aplikacja dietetyczno-treningowa przy współpracy z Anną Lewandowską – Diet & Training by Ann – która ma ponad 400 tysięcy pobrań.

Nasza działalność skupia się głównie na tworzeniu rozwiązań internetowych w dziedzinie dietetyki, które kierowane są zarówno do osób zainteresowanych zdrowym odżywianiem, jak i specjalistów z branży dietetycznej.

Ze względu na rosnącą ilość wewnętrznych projektów poszukujemy Product Ownera/Project Managera do pracy w biurze w Poznaniu. Osoba, która dołączy do naszego zespołu, będzie odpowiedzialna za rozwój naszych projektów na rynku polskim, niemieckim oraz czeskim.

Aktualnie szukamy do działu development:

Project Owner / Project Manager

Poznań, wielkopolskie (praca w biurze na Grunwaldzie)
DietLabs sp. z o.o. sp. k.

Zakres obowiązków:

  • przygotowywanie dokumentacji projektowej (kosztorys, harmonogram, specyfikacja funkcjonalna)
  • organizacja zasobów (graficy, programiści, copywriterzy, dietetycy)
  • przydział zadań oraz weryfikacja ich wykonania
  • nadzór nad wszystkimi etapami realizacji projektu (projektowanie, programowanie, testowanie, wdrożenie i wsparcie)
  • współpraca z działami kreacji, strategii i obsługi klienta w celu identyfikacji możliwości optymalizacji procesów związanych z tworzeniem nowych rozwiązań
  • kontrola budżetu związanego z realizacją projektu

Jeżeli:

  • masz przynajmniej 2-letnie doświadczenie w realizacji projektów internetowych
  • znasz narzędzia do analizy funkcjonalnej projektów
  • masz praktyczna znajomość różnych metodyk zarządzania projektami
  • posiadasz umiejętność definiowania zadań, przydziału i weryfikacji ich wykonywania
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie
  • bardzo dobra organizacja pracy
  • odpowiedzialność i zaangażowanie w wykonywaną pracę

Dodatkowym atutem będzie znajomość języka niemieckiego

Oferujemy:

  • pracę przy międzynarodowych projektach aplikacji dietetyczno-fitnessowych, które są używane przez setki tysięcy osób i wywierają wpływ na ich życie
  • możliwość wdrażania własnych pomysłów – jesteśmy zwinną firmą, szybko wdrażamy nowe rzeczy
  • wynagrodzenie adekwatne do umiejętności
  • firmowy catering, orzechy, owoce, witaminy
  • pracę w nowoczesnym i wygodnym biurze w centrum Poznania
  • pracę przy międzynarodowych projektach aplikacji dietetyczno-fitnesowych, które są używane przez setki tysięcy osób i wywierają wpływ na ich życie

Prześlij nam swoje CV ze zdjęciem lub link do uzupełnionego LinkedIn na adres: development@dietlabs.pl