Influencer Marketing Manager

Uwielbiasz budować rzeczy od podstaw i kręci Cię działanie na wielu rynkach? Masz w sobie połączenie doświadczenia z influencer marketingu i social media?

W mgnieniu oka jesteś w stanie powiedzieć, czy współpraca z danym influencerem ma potencjał? Dobrze czujesz się w samodzielnym zarządzaniu projektami, a przed każdą podjętą decyzją pytasz siebie w duszy “czy te działania przełożą się na sprzedaż?”, to świetnie trafiłaś/eś!

Aktualnie szukamy do działu marketingu:

Poznań, wielkopolskie (praca w biurze na Grunwaldzie)
DietLabs Sp. z o.o.

Zakres obowiązków:

Operacyjne:

  • opracowanie planu długofalowych współprac z influencerami
  • szukanie i analiza social media influencerów w Polsce i na rynkach zagranicznych
  • nawiązanie 5 strategicznych współprac z zagranicznymi influencerami do końca 2019 roku
  • działania z zakresu social media – przygotowanie wytycznych pod treści oraz gotowych postów dla influencerów
  • publikacja/nadzór nad publikacjami na kanałach social media: Facebook, Instagram, YouTube
  • zarządzanie budżetem przeznaczonym na influence marketing
  • współpraca z copywriterami, zespołem social i content marketing

Taktyczne:

  • wkład koncepcyjny przy tworzeniu strategii wejścia na nowe rynki

Jeżeli:

  • masz co najmniej 2-letnie doświadczenie z zakresu marketingu i social media – preferowane też doświadczenie z influence marketingiem
  • dobrze znasz takie kanały jak: Facebook, Instagram, YouTube
  • masz świadomość, że z influence marketingiem idzie w parze sprzedaż
  • masz doświadczenie w samodzielnym zarządzaniu projektami
  • bardzo dobrze posługujesz się językiem angielskim w mowie i piśmie
  • interesujesz się zagadnieniami związanymi ze zdrowym stylem życia
  • znasz narzędzia analityczne, jak Google Analytics, Iconosquare, Buzzsumo, Hyper Auditor (lub jesteś otwarta/ty żeby je poznać)

Oferujemy:

  • pracę przy projektach, które są używane przez setki tysięcy osób i wywierają wpływ na ich życie
  • możliwość wdrażania własnych pomysłów – jesteśmy zwinną firmą, szybko wdrażamy nowe rzeczy
  • wynagrodzenie adekwatne do umiejętności
  • firmowy catering
  • pracę w nowoczesnym i wygodnym biurze w centrum Poznania
  • więcej o tym, dlaczego warto pracować w DietLabs przeczytasz tutaj
  • last but not least – jeśli chcesz rozwijać się w obszarze marketingu w internecie, DietLabs jest idealnym miejscem. Nasza firma powiązana jest kapitałowo ze Sprawny.Marketing oraz MaxROY.com, dlatego masz nieograniczony dostęp do najnowszej wiedzy (szkolenia, konferencje, prenumerata Magazynu Sprawny.Marketing, wewnętrzna międzyfirmowa grupa dyskusyjna, międzyfirmowe spotkania i wymiana doświadczeń i pomysłów). Ścieżka szkoleń już na Ciebie czeka!

Chcesz zobaczyć, kto pracuje w DietLabs? Kliknij tutaj.
Poniżej możesz wysłuchać wywiadu z Tomkiem Frontczakiem – Head of Marketing w DietLabs (a także założycielem SprawnyMarketing.pl i współzałozycielem Agencji MaxROY.com).

Swoje CV (ze zdjęciem) lub link do uzupełnionego LinkedIn wyślij na adres mateusz.paszkiewicz@dietlabs.pl wpisując w tytule maila “Influence Marketing Manager”

Wywiad z Tomkiem Frontczakiem, Head of Marketing w DietLabs: