Junior Manual Tester

Poznań, wielkopolskie
DietLabs Sp. z o.o. sp. k.

Opis stanowiska pracy

Do naszego zespołu szukamy stawiającego pierwsze kroki w branży IT Junior Manual Testera.

Nasza firma zajmuje się tworzeniem rozwiązań łączących w sobie wiedzę z zakresu technologii internetowych, dietetyki, psychologii i marketingu. Tym samym ułatwiając naszym użytkownikom prowadzenie zdrowszego trybu życia.

Pomysłów mamy dużo, pracy jeszcze więcej, dlatego od zaraz przyda nam się sprawny umysł do pomocy w ulepszaniu naszej usługi i rozwiązywaniu bieżących problemów. Osoba, która dołączy do naszego zespołu będzie miała szansę na rozwój i pracę przy ciekawych projektach z ludźmi pełnymi pasji.

Oferujemy

    • pracę przy projektach, które są używane przez dziesiątki tysięcy osób i wywierają wpływ na ich życie
    • szansę na udoskonalenie swoich umięjętności
    • możliwość zdobywania doświadczenia
    • elastyczne godziny pracy
    • w przypadku powrotu do pracy w biurze – codzienny obiad na koszt firmy
    • karta MultiSport
    • ubezpieczenie PZU
    • pracę w nowoczesnym biurze w centrum Poznania

Wymagania

  • min. 6 miesięczne komercyjne doświadczenie w wykonywaniu testów manualnych
  • umiejętność analitycznego myślenia
  • dobra znajomość procesu wytwarzania oprogramowania (agile)
  • umiejętność obsługi JIRA
  • podstawowa znajomość języka zapytań SQL
  • komunikatywny język angielski
  • mile widziany certyfikat ISTQB,

Obowiązki

  • planowanie testów, dokumentowanie ich przebiegu i wyników
  • wykonywanie testów funkcjonalnych i niefunkcjonalnych systemu
  • weryfikacja zgodności produktu z wymaganiami
  • współpraca z programistami i grafikami

Prześlij nam swoje CV ze zdjęciem lub link do uzupełnionego LinkedIn na adres: jobs@dietlabs.pl