Graphic Designer

Lokalizacja: Poznań lub zdalnie

Forma współpracy: praca na miejscu w biurze w centrum Poznania lub zdalnie + okazjonalne wizyty w Poznaniu

Dobre usługi powstają w sprawnych zespołach projektowych. Nasze składają się z reprezentantów różnorodnych specjalizacji, takich jak: technologie internetowe i mobilne, dietetyka, psychologia, projektowanie, UX, marketing, zarządzanie projektami.

Tworząc oraz dzieląc się naszymi internetowymi rozwiązaniami dietetycznymi i fitnesowymi, zmieniamy nawyki wielu tysięcy ludzi. Naszym flagowym (ale nie jedynym) projektem jest aplikacja powstała przy współpracy z Anną Lewandowską „Diet & Training by Ann”, która ma ponad 3 mln pobrań i wyróżnienia Apple w 21 krajach, w tym najbardziej prestiżowe App of the Day. Kreujemy własne produkty, mamy 100% decyzyjność w zakresie kierunków rozwoju oraz stabilny model biznesowy finansujący działanie firmy.

Aktualnie do działu marketingu szukamy osoby na stanowisko :

Poznań (Nasze biuro mieści się na Grunwaldzie)

DietLabs Sp. z o.o. Sp. k.

Na świat patrzysz przez pryzmat złotego podziału? Rozumiesz, dlaczego flat design wrócił do łask po ponad 100 latach od jego wymyślenia? Wiesz czym różni się czcionka od fontu i kroju, a przy tym chcesz pracować w miejscu, w którym cenimy zaangażowanie i inicjatywę? Dobrze trafiłaś / trafiłeś!

Jeżeli:

  • masz co najmniej roczne doświadczenie na podobnym stanowisku lub udokumentowane doświadczenie amatorskie w tworzeniu materiałów graficznych oraz motion design
  • znasz pakiet Adobe Creative Cloud (Photoshop, Illustrator, After Effects) w stopniu wystarczającym do swobodnej pracy
  • niestraszne Ci jest modułowe tworzenie projektów, które ułatwia ponowne wykorzystanie przygotowanych elementów
  • znasz na poziomie komunikatywnym język angielski
  • chcesz uczestniczyć w tworzeniu materiałów reklamowych do aplikacji, które rozwijane są we współpracy z firmą Apple
  • ważne – potrafisz pracować samodzielnie i proaktywnie – nie czekasz na zadania, tylko wychodzisz z własnymi inicjatywami

Dodatkowym atutem będzie:

  • umiejętność przygotowania materiałów pod druk
  • znajomość aplikacji Adobe XD, Figma
  • znajomość programu Adobe Premiere Pro w stopniu pozwalającym tworzenie prostych materiałów filmowych

Zakres obowiązków:

  • tworzenie grafik oraz animacji na potrzeby kanałów Social Media naszych usług (Instagram, Facebook, YouTube, Snapchat)
  • przygotowywanie kreacji do wykorzystania przez zespół e-mail marketingowy
  • praca nad kreacjami reklamowymi (statycznymi i dynamicznymi)

Oferujemy:

  • pracę przy międzynarodowych projektach, które są używane przez dziesiątki tysięcy osób na całym świecie i wywierają realny wpływ na ich życie
  • możliwość wdrażania własnych pomysłów – jesteśmy zwinną firmą, szybko wdrażamy nowe rozwiązania
  • wynagrodzenie adekwatne do umiejętności
  • nowoczesne narzędzia pracy
  • zdrowe biurowe obiady za darmo – w 100% refundujemy codzienny, smaczny i zdrowy obiad z cateringu
  • ubezpieczenie grupowe
  • kartę Multisport
  • szybką ścieżkę rozwoju – rozwijamy się dynamicznie, co stwarza dla Ciebie najlepszą okazję do awansu oraz wyższych zarobków, ale także większej odpowiedzialności,

Chcesz zobaczyć, kto pracuje w DietLabs? Kliknij tutaj.
Poniżej możesz wysłuchać wywiadu z Tomkiem Frontczakiem – Head of Marketing w DietLabs (a także założycielem SprawnyMarketing.pl i współzałożycielem Agencji MaxROY.com).

Swoje CV lub link do uzupełnionego LinkedIn wyślij na adres patrycja.cieciel@dietlabs.pl wpisując w tytule maila “Graphic Designer”.

Wywiad z Tomkiem Frontczakiem, Head of Marketing w DietLabs: