Grafik/UX Designer

Poznań, wielkopolskie
DietLabs Sp. z o.o. sp. k.

Opis stanowiska pracy

Dobry projekt powinien być nie tylko wizualnie atrakcyjny, ale też funkcjonalny. Szukamy kogoś kto wesprze nasz zespół umiejętnościami graficznymi, a przy tym będzie w stanie przeanalizować produkt i zaprojektować wygląd oraz działanie nowych funkcjonalności. Będziesz mieć realny wpływ na rozwój naszych aplikacji biorąc udział we wszystkich etapach procesu ich powstawania –  od koncepcji, projektowania funkcjonalności, przez design aż do promocji.

Zakres obowiązków

  • projektowanie aplikacji webowych i mobilnych
  • tworzenie prototypów i ich testowanie
  • optymalizacja istniejącego interfejsu pod kątem użyteczności
  • przygotowywanie materiałów reklamowych (plakaty, ulotki, reklamy w prasie)
  • projektowanie landing page’ów sprzedażowych
  • tworzenie grafik do social mediów, ads&web

Wymagania

  • minimum 2 lata doświadczenia na stanowisku Graphic Designera
  • bardzo dobra znajomość programów z pakietu Adobe – Photoshop, Illustrator, InDesign, XD
  • zainteresowanie zagadnieniami związanymi z UX i UI
  • obycie z podejściem mobile-first, responsive web design
  • odpowiedzialność i zaangażowanie w wykonywaną pracę
  • znajomość aktualnych trendów digitalowych
  • samodzielność i proaktywność

Mile widziane

  • podstawowa znajomość zagadnień e-marketingu

Oferujemy

  • szybką ścieżkę rozwoju zawodowego
  • naukę języków z native speakerami
  • firmowy catering (zdrowe obiady za free)
  • pakiet szkoleń oraz udział w konferencjach branżowych
  • komfortowe miejsce pracy
  • karta Multisport

Zainteresowany / Zainteresowana? Prześlij nam swoje CV ze zdjęciem na adres: it@dietlabs.pl