DevOps Engineer

DietLabs tworzy i rozwija aplikacje mobilne z zakresu dietetyki, fitnessu i motywacji, które pomagają w zastępowaniu złych nawyków nowymi, lepszymi oraz w dokonywaniu właściwych wyborów żywieniowych. 💪 Na swoim koncie mamy już kilka sukcesów. Jeden z naszych produktów: Diet&Training By Ann uzyskał 3 miliony ściągnięć i prestiżowe wyróżnienie Apple: Apps of the Day.

Jesteśmy firmą, która bardzo dynamicznie się rozwija. Dołączając do DietLabs miałbyś możliwość obserwować cały cykl rozwoju produktu i być częścią zespołu złożonego ze specjalistów z dziedzin takich jak: technologie internetowe i mobilne, dietetyka, fitness, projektowanie, UX, marketing.

Aktualnie do działu IT szukamy osoby na stanowisko :

Poznań (Nasze biuro mieści się na Grunwaldzie)

Czego oczekujemy:

  • 3+doświadczenia na stanowisku DevOps Engineer,
  • Umiejętności wdrażania CI/CD w Jenkinsie,
  • Wiedzy z zakresu automatyzacji : Jenkins, Docker,
  • Znajomości  AWS / GCP / DigitalOcean,
  • Znajomości RDBMS , NoSQL (MySQL, MariaDB, PostgreSQL, MongoDB, etc.),
  • Doświadczenie w pracy z systemem Linux i skryptami bash.

Zakres obowiązków:

  • Konfiguracja usług w chmurze,
  • Asystowanie i wspieranie zespołu w zakresie wdrożeń oprogramowania,
  • Przygotowywanie dokumentacji standardowych procedur operacyjnych,
  • Monitorowanie, utrzymywanie i rozwój infrastruktury,
  • Analiza danych z monitoringu,
  • Reagowanie na incydenty i zarządzanie incydentami,
  • Automatyzacja procesów budowania aplikacji i ich wydań (CI/DC) w Jenkins,
  • Konfiguracja i utrzymywanie kontenerów aplikacji oraz ich warstwy orkiestracji (Kubernetes),
  • Konfiguracja usług na platformie AWS.

Oferujemy:

  • Pracę przy międzynarodowych projektach, które są używane przez dziesiątki tysięcy osób na całym świecie i wywierają realny wpływ na ich życie
  • Możliwość wdrażania własnych pomysłów – jesteśmy zwinną firmą, szybko wdrażamy nowe rozwiązania,
  • Zdrowe biurowe obiady za darmo – w 100% refundujemy codzienny, smaczny i zdrowy obiad z cateringu,
  • Ubezpieczenie grupowe,
  • Kartę Multisport,
  • Bezpłatny dostęp do naszych aplikacji dietetyczno – treningowych,
  • Lekcje języka angielskiego dostosowane do twojego poziomu,
  • Płatny urlop przy współpracy B2B,
  • Laptop (osx lub linux) + monitory,
  • Szybką ścieżkę rozwoju – rozwijamy się dynamicznie, co stwarza dla Ciebie najlepszą okazję do awansu oraz wyższych zarobków, ale także większej odpowiedzialności.

Swoje CV lub link do uzupełnionego LinkedIn wyślij na adres patrycja.cieciel@dietlabs.pl wpisując w tytule maila “DevOps Engineer”.