Tłumacz/ Dietetyk z językiem angielskim

Poznań, wielkopolskie
DietLabs Sp. z o.o.

Opis stanowiska pracy

Nasza działalność skupia się głównie na tworzeniu rozwiązań internetowych w dziedzinie dietetyki. Prowadzimy wyłącznie nasze autorskie projekty ukierunkowane na wspomaganie procesów redukcji masy ciała oraz motywowanie klientów w kierunku tworzenia zdrowych nawyków żywieniowych.
Aktualnie poszukujemy do współpracy osoby z bardzo dobrą znajomością języka angielskiego.

Jeżeli
– Stopień znajomości języka angielskiego w piśmie i w mowie umożliwia Ci swobodny kontakt z klientem (poziom C1 i wyżej)
– Posiadasz wykształcenie średnie lub wyższe kierunkowe (filologia angielska i pokrewne, także dietetyk, żywieniowiec z certyfikatem potwierdzającym poziom znajomości języka)
– Interesujesz się tematyką zdrowego stylu życia
– Jesteś osobą komunikatywną i potrafisz pracować w zespole
– Jesteś dyspozycyjny od poniedziałku do piątku
– Sprawnie posługujesz się komputerem i szybko piszesz na klawiaturze

Dodatkowo
– Znasz specyfikę rynków anglojęzycznych
– Orientujesz się w zwyczajach żywieniowych mieszkańców krajów anglojęzycznych

Jesteś idealnym kandydatem!

Co oferujemy?
– Pakiet szkoleń
– Pracę w młodym zespole specjalistów
– Ciekawe doświadczenie w środowisku aplikacji webowych i mobilnych
– Miłą atmosferę pracy
– Możliwość rozwoju
– Firmowy catering

Zainteresowany / Zainteresowana? Prześlij nam swoje CV ze zdjęciem na adres: praca@dietlabs.pl