Programista PHP

Poznań, wielkopolskie
DietLabs Sp. z o.o. sp. k.

Opis stanowiska pracy

Poszukujemy doświadczonego programisty aplikacji webowych, do implementacji nowych funkcjonalności w naszym autorskim systemie. Pomysłów mamy dużo, pracy jeszcze więcej, dlatego od zaraz przyda nam się sprawny umysł do pomocy w ulepszaniu naszej usługi i rozwiązywaniu bieżących problemów. U nas będziesz mierzył się z ciekawymi zadaniami z możliwością wywierania realnego wpływu na sposób działania i kierunek rozbudowy naszej aplikacji.

Jako programista, który dołączy do naszego zespołu, będziesz odpowiedzialny głównie za backend, czyli pracę w PHP7 z ZF2 i Doctrine2. Na codzień używamy także takich narzędzi jak git, docker, composer. Przyda się znajomość bash’a i node’a, ale nie jest wymagana.

Oferujemy

  • pracę nad ciekawym projektem w zespole składającym się ze specjalistów
  • możliwość wdrażania własnych pomysłów do realizowanych projektów
  • elastyczne godziny pracy z opcją “home office” w ustalonych dniach
  • możliwość zdobywania doświadczenia i poznawania nowoczesnych technik programowania
  • atrakcyjne wynagrodzenie z pakietem motywacyjnym
  • codziennie obiad na koszt firmy
  • praca w nowoczesnym biurze w centrum Poznania
  • przyjazną atmosferę w pracy
  • płatny urlop przy współpracy B2B
  • laptop + 2 monitory
  • bezpłatne zajęcia z języka angielskiego i niemieckiego

Wymagania

  • bardzo dobra znajomość PHP i MySQL
  • znajomość systemu Linux
  • znajomość zagadnień związanych z technologiami na urządzenia mobilne
  • odpowiedzialność i zaangażowanie w wykonywaną pracę
  • samodzielność i umiejętność rozwiązywania problemów

Mile widziane

  • znajomość Zend Framework 2
  • znajomość Doctrine 2
  • doświadczenie w tworzeniu aplikacji webowych

Zainteresowany / Zainteresowana? Prześlij nam swoje CV ze zdjęciem na adres: it@dietlabs.pl