Dietetyk/Specjalista ds. obsługi klienta ze znajomością języka angielskiego

Logo - Dietlabs

Nasza działalność skupia się głównie na tworzeniu rozwiązań internetowych w dziedzinie dietetyki. Prowadzimy wyłącznie nasze autorskie projekty ukierunkowane na wspomaganie procesów redukcji masy ciała oraz motywowanie klientów w kierunku tworzenia zdrowych nawyków żywieniowych.

Aktualnie poszukujemy dietetyka/specjalisty ds. obsługi klienta ze znajomością języka angielskiego.

Zakres obowiązków:

  • przygotowanie planów żywieniowych, ze szczególnym uwzględnieniem jadłospisów sportowych
  • obsługa klienta polskiego jak i zagranicznego
  • dyżury tygodniowe oraz weekendowe związane z obsługą klienta (dyżury dzielone na zespół wg wcześniej ustalonego grafiku)
  • testowanie programów treningowych tworzonych do aplikacji
  • przygotowywanie artykułów z zakresu dietetyki

Wymagania:

  • ukończone studia II stopnia na kierunku dietetyka
  • dyspozycyjność – praca na pełen etat
  • kurs trenera personalnego lub zainteresowanie sportem/ćwiczeniami pozwalające doradzać klientom w tym zakresie
  • doświadczenie w układaniu jadłospisów sportowych
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego
  • znajomość języka niemieckiego będzie dodatkowym atutem
  • doświadczenie w pracy z trudnym klientem
  • zainteresowanie technologią – aplikacjami, sztuczną inteligencją
  • cierpliwość i profesjonalizm w kontakcie z klientem
  • szybkie nabieranie nowych umiejętności, łatwe przyswajanie wiedzy
  • sumienność w wykonywaniu obowiązków

Co oferujemy?

  • możliwość rozwoju
  • pracę z profesjonalistami z różnych dziedzin
  • lekcje angielskiego (online)
  • kartę Multisport
  • comiesięczną dostawę zdrowych przekąsek
  • ciekawe doświadczenie w środowisku aplikacji webowych i mobilnych

Prześlij nam swoje CV w języku angielskim na adres: jobs@dietlabs.pl

“Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 29.08.97 o ochronie danych osobowych, Dz. U. Nr 133 poz. 883)”.